سفارش تبلیغ
صبا ویژن

کنکور آسان است

بسیاری از داوطلبان بر این باورند که موفقیت در کنکور 1400 ، فقط با مطالعه کتاب درسی و تست زنی میسر می شود . در صورتی که سنگینی رقابت بین داوطلبان ، برای قبولی در رشته های خوب و از طرفی ظرفیت محدود دانشگاه ها در هر یک از رشته محل های ارائه شده ، رسیدن به نتیجه مطلوب را برای داوطلبان سخت تر کرده است . سامانه مشاوره هیوا در این مسیر همراه شماست تا با ارائه مطالب مفید و متناسب با هر بازه زمانی ، روش ها و متدهای برنامه ریزی صحیح و اصولی شما را برای کسب موفقیت در کنکور  و رسیدن به نتیجه دلخواهتان یاری کند .

یکی از مهمترین اصول موفقیت در کنکور 1400 داشتن برنامه ریزی و انجام درست و به موقع آن می باشد . برنامه ریزی ای برای زمان کنکور مناسب می باشد که برنامه داوطلب را برای تمام روزها ، هفته ها و ماه ها مشخص کند . تمام افراد های تقاضا کننده شرکت در این آزمون از اهمیت برنامه ریزی آگاه بوده و می دانند برای رسیدن به موفقیت و هدف اصلی خود باید برنامه مشخص شده خود را به صورت کامل اجرا کنند . 

برنامه ریزی ، متناسب با هدف ، توانایی ها و شرایط هر داوطلب متفاوت و منحصر بفرد می باشد . اما اصولی که در برنامه ریزی باید رعایت شود برای تمام داوطلبان کاملا یکسان است . این اصول شامل : مرور ، شرکت در آزمون آزمایشی ، داشتن دفتر برنامه ریزی ، خلاصه نویسی ، مدیریت زمان و استفاده از تکنیک های تست زنی و ... می باشد که برای رعایت این اصول در برنامه ریزی کنکور 1400 مطالعه مقالات زیر به شما پیشنهاد می شود .

سازمان سنجش هر سال طی انتشار اطلاعیه ای ، منابع طراحی سوال برای هر گروه آزمایشی را به اطلاع داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون می رساند . با سنگین شدن ثبت نام کنکور صرفا مطالعه منابع معرفی شده از طرف سنجش کارساز نمی باشد ، فلذا داوطلبان باید با توجه به ماهیت آزمون ، در کنار منابع منتخب سازمان سنجش نسبت به تهیه یکی از بهترین منابع کمک آموزشی و تستی موجود در بازار نیز اقدام کنند .

با توجه به حجم بالای منابع کمک آموزشی و تستی موجود در بازار برای کنکور 1400 ، امکان معرفی منبعی به عنوان بهترین منبع وجود ندارد . زیرا برای انتخاب بهترین منابع کمک درسی باید عوامل متعددی مثل به روز بودن کتاب با توجه به منابع کنکور 1400 ، نحوه بیان و آموزش کتاب ، متناسب بودن سطح علمی کتاب با کنکور 1400 و ... را در نظر گرفت که این موارد با توجه به شرایط ، سطح علمی و زمان مطالعه هر داوطلب با هم متفاوت می باشد . مطالبی که در این بخش قرار داده شده ، شامل محتوای مهم ، ارزشمند متناسب با رویدادهای پیش رو و مرتبط با کنکور 1400 می باشد . مقالات قرار داده شده در این قسمت بطور مداوم و با توجه به هر بازه زمانی و آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوط به سازمان سنجش در رابطه با کنکور 1400 به روز رسانی می شود .

داوطلبانی که قصد شرکت در این مارا تن بزرگ را دارند ، در کنار برنامه ریزی و مطالعه دروس باید پیگیر اطلاعیه های سازمان سنجش بوده تا از هر گونه تغییری در روند برگزاری کنکور 1400 مطلع شوند که به همین منظور مطالعه اطلاعیه ها و مقالات زیر به شما داوطلبان کنکور توصیه می شود . 

مطالعه این قسمت برای داوطلبانی که در تلاشند تا در زمان کنکور   به موفقیت برسند به شدت توصیه می شود . زیرا در این قسمت مقالاتی قرار داده شده که در این بخش از کنکور در ایران ، کمک شایانی در این مسیر به داوطلبان این آزمون می کند.

منبع لینک : کنکور آسان است