سفارش تبلیغ
صبا ویژن

خرید فالوور

از آنجایی که اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی حال حاضر ایران تبدیل شده است؛ و عموم افراد جامعه از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. تبلیغات در این شبکه اجتماعی از رونق و بازدهی بالایی برخوردار است. به همین منظور اکثر پیج‌های محبوب اقدام به درج تبلیغات در صفحه خود می‌کنند. جالب است بدانید که هزینه انتشار یک استوری در صفحه‌های پر طرفدار از تبلیغات اینستاگرام از یک میلیون شروع می‌شود. در ادامه به توضیح موارد مهم در رابطه با اصطلاحات تبلیغات در این شبکه اجتماعی می‌پردازیم. در هنگام تبلیغ در پیج‌ها توجه داشته باشید که ادمین پیج تعداد فالوور و لایک را به وسیله خرید لایک اینستاگرام افزایش نداده باشد.

فالوور واقعی اینستاگرام

تمام ادمین‌های صفحه‌ اینستاگرام به دنبال روشی برای افزایش فالوور واقعی هستند. اصطلاح فالوور واقعی برای افرادی به کار گرفته می‌شود که به عنوان یک شخص حقیقی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. فالوور واقعی در مقابل فالوور فیک قرار دارد. فالوور واقعی اگر به درستی هدایت شود می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور به عنوان سرنخ (Lead) و یا حتی جزو خریداران محصول و استفاده کنندگان آن باشد.

فالوور فیک در اینستاگرام

همان طور که گفته شد فالورر فیک در مقابل فالوور واقعی قرار دارد؛ این فالوور‌ها عموما توسط نرم‌ افزارها ساخته می‌شوند و از این فالوورها نمی‌توان انتظار تعامل با صفحه را داشت. به نوعی می‌توان فالوور فیک را بادمجان دور قاب چین دانست. این فالوورها هیچگونه ارزشی برای شما نخواهند داشت به جزو افزودن تعداد فالوورهای شما. پس اگر در شروع راه هستید می‌توانید برای اعتبار بخشی به صفحه و کسب و کار خود اقدام به خرید فالوور کنید. هستند وب سایت‌ها و نرم افزارهایی که می‌توان با استفاده از آن فالوور رایگان دریافت نمایید. فالوور فعال اینستاگرام از انواع دیگر اصطلاحاتی که در مورد اینستاگرام به کار می‌رود می‌توان به فالوور فعال اشاره کرد. حال سوالی که باید به آن پاسخ داد این است که ما چرا نیاز فالوور فعال داریم؟ فالوور فعال به فالوورهای گفته می‌شود که میزان قابل قبولی فعالیت روزانه در اینستاگرام دارد. این کاربران عموما اعمالی مانند:

• لایک کردن پست و حتی پست‌های اکسپلور

• درج کامنت در نوشته‌ها

• دیدن استوری پیج‌ها و دیگران

• بازدید ویدیو‌ها

• عوض کردن عکس پروفایل به صورت متناوب

• گذاشتن پست و استوری در حساب خود

و ... را به صورت روانه انجام می‌دهند. این گونه فالوورها را می‌توان با نام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از آن یاد کرد.

خرید فالوور ایرانی

از آنجایی که ما در کشور ایران زندگی‌ می‌کنیم پس نیازی به خرید لایک و خرید فالوور غیر ایرانی نخواهیم داشت. ما به عنوان یک کسب و کار فعال در کشور ایران باید تمام تمرکز و هدف خود را روی مخاطبانی قرار دهیم که در ایران زندگی می‌کنند؛ چرا که این مخاطبان به احتمال زیاد جزو مشتریان بالقوه ما هستند. ما در وب سایت مای اینستا توانسته‌‌ایم هم اکنون خرید فالوور اینستاگرام ارزان ایرانی را برای شما همراهان عزیز فراهم آوریم. لازم به توضیح است به دلیل ایرانی بودن فالوورها از این نوع فالوور به عنوان خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم یاد می‌شود. اگر خواهان افزایش فروش و همچنین کسب سود بیشتر در کسب و کار مبتنی بر اینستاگرام خود هستید، لازم است حتما نسبت به خرید فالوور ایرانی اقدام نمایید. این فالوورها می‌توانند میزان قابل توجه‌ای تعامل را برای صفحه شما به ارمغان بیاورند.

لینک منبع : مای اینستا